KONST / Litografier / Färglitografier 16583238
nr 1658 3238
Färglitografier
4 st, Ur Svenska fåglar II, 1920,30x21 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 november 2024
kl 18:56:45
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr